Információk a beiratkozásról az Esztergomi  Szentgyörgymezei Óvodába

Óvodánkba a beiratkozás folyamatos, a 2024/2025-ös nevelési évre történő beiratkozás várható időpontja:

2024. 04. 22-23. hétfőn és kedden, 8.00-16.00-ig.

Nyílt napunkon 2023. 03.20-án 9-11-ig bejárhatják gyermekükkel óvodánkat, beszélhetnek a leendő óvodapedagógusokkal. Más napokon is szeretettel  várjuk leendő óvodásainkat és szüleiket! Beiratkozással kapcsolatos kérdéseikkel keressenek minket bizalommal személyesen vagy a megadott elérhetőségen: telefonon és e-mailben.

Ízelítő óvodánk életéből:

Az épületbe betekinthetnek az alábbi linken is:  https://www.youtube.com/watch?v=0LMzOV9A16w

A hatályos jogszabályok értelmében a gyermeket elsősorban abba az óvodába kell felvenni, amelyik körzetébe tartozik, vagy ahol a szülő dolgozik. A bölcsödébe járó gyermekek átvétele az óvodába nem történik automatikusan, ezért őket is be kell jelenteni az óvodába. A felvételről az óvoda vezetője dönt, amelyről írásban tájékoztatja a szülőket. Aki a gyermeke felvételi határozatával nem ért egyet, annak 15 nap fellebbezési idő áll rendelkezésre. A fellebbezést az óvodavezetőnek kell benyújtani, a döntést Esztergom város jegyzője hozza meg.